My Cart
Your cart is 0 item
0
Krepšelis tuščias

Klausimai ir atsakymai

Kuo skiriasi namelis ant ratų ir mikroautobusas?

Kemperį galima palyginti su nedideliu butuku, kuriame yra viskas, ko reikia gyvenimui, vandentiekis, šildymas, virtuvė su dujine virykle ir šaldytuvu, vonios kambarys su dušu, tualetu ir praustuvu, miegamoji zona su lovos, svetainė su stalu ir nakvynė aplink jį . Be to, yra valdymo zona, vairuotojo ir keleivio sėdynė. Kemperyje įrengtos sėdimos vietos su saugos diržais. Keleivių skaičius svyruoja nuo 4 iki 7 žmonių.

Ar man gali būti sunku vairuoti namelį ant ratų?

Važiavimas nameliu ant ratų šiek tiek skiriasi nuo standartinio lengvojo automobilio. Priklausomai nuo modelio, jūsų vairuojama transporto priemonė yra didelė ir sveria 3500 kg. Važiuojant reikia atsiminti automobilio aukštį, atkreipti dėmesį į galimas kliūtis maždaug trijų metrų aukštyje: ypač pavojingos yra pastatų projekcijos, medžių šakos, tiltai, balkonai, karnizai, tuneliai ir kt. Automobilio ilgis 7,4 metro (beveik 8 metrai su dviračiais), todėl būkite atidūs važiuodami atbuline eiga, manevruodami nelygiais keliais ir važiuodami automobiliu stovyklavietėje ir pan. Automobilio ilgis už galinės ašies yra daugiau nei 2 metrai, todėl lenkiant ir keičiant kelią gerokai pasislenka automobilio galas. Laikykitės saugaus atstumo nuo bet kokių kliūčių. Pasirinkite minimalų greitį, jei jaučiatės nesaugiai ir pasinaudokite keleivių pagalba statydami automobilį.

Labai greitai prisitaikote prie naujo automobilio. Vairuotojo sėdynė yra patogiai išdėstyta ir užtikrina maksimalų matomumą, todėl lengviau matyti kelią ir viską, kas jame vyksta.

Mūsų moderniuose, naujuose kemperiuose įdiegtos vairavimą palengvinančios sistemos (juostų valdymas, galinio vaizdo kameros, stabdymo užraktas) bei užtikrinančios vairuotojo ir keleivio komfortą bei saugumą.

Ar galiu pasiimti savo augintinį į kelionę?

Taip, į kelionę galite atsivežti savo augintinį, tačiau į jį įskaičiuotas papildomas 50 EUR mokestis už alergiją nekenksmingą valymą po augintinio.

Kur galiu pastatyti savo namelį ant ratų?

Automobilis, sveriantis iki 3500 kg, todėl mūsų įmonės namelis ant ratų yra traktuojamas kaip ir bet kuris kitas lengvasis automobilis. Todėl parkuotis galima bet kur, dažniausiai nėra jokių apribojimų važiuoti į miesto centrą ir pan. Stovyklautojams įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės prie terminių šaltinių, vandens parkų ir kt. ir dažnai turi pranašumą prieš automobilius. Vairuotojas bet kuriuo atveju turi vadovautis Kelių eismo taisyklėmis.

Jūsų patogumui ir saugumui daugiausia poilsiaujame ir nakvojame specialiai įrengtose stovyklavietėse.

Kaip atrodo stovyklavietės?

Stovyklai išsidėstę vaizdingose ​​vietose, prie pat vandens, netoli nuo turistinių objektų, slidinėjimo kurortų (greti, dažnai daug arčiau nei viešbučiai). Stovyklavietėse išvystyta infrastruktūra, teritorijoje sutvarkytos ir švarios virtuvės, vonios kambariai, žaidimų aikštelės, poilsio kambariai, pirtys, parduotuvės ir restoranai. Stovyklavietėse, kaip ir viešbučiuose, žvaigždučių gradacija yra nuo dviejų iki penkių, jos labai skiriasi teikiamų paslaugų paketu ir apgyvendinimo kaina.

Kiek mylių užtenka vieno bako degalų papildymo?

Degalų sąnaudos ant ratų yra 10-12 litrų 100 km. Bako tūris 90 l. Turime visus namelius ant ratų su dyzeliniais varikliais. Pilno bako užtenka 650 – iki 750 km.

Ką daryti, jei jūsų namelis ant ratų yra sugadintas?

Jei turite kokių nors problemų su nameliu ant ratų, nedelsdami susisiekite su mumis. Patarsime, be to, detalūs veiksmai aprašyti Nuomos taisyklėse ir draudimo sutartyje.

Kokį namelį ant ratų pasirinkti?

Renkantis namelį ant ratų, atsižvelkite į keliaujančių žmonių skaičių, taip pat į savo asmeninius pageidavimus ir biudžetą. Jums siūlome tik naujus namelius ant ratų su oro kondicionavimu, šildymo sistema, todėl visi nameliai ant ratų atitinka klientų, ieškančių saugaus ir patogaus savo kelionei namelio ant rato, lūkesčius. Su išdėstymais galite susipažinti nuotraukoje, esančioje po kiekvienu nameliu ant ratų. Atkreipkite dėmesį į miegamųjų vietų vietą, įsitikinkite, kad ji tinka jūsų kompanijai. Jei kyla abejonių, susisiekite su mumis ir mes patarsime geriausią variantą.

Kokią papildomą įrangą turi stovyklautojai?

Mūsų kemperiuose yra puikiai įrengtas stalas, kėdės, kabelis kempingo elektrai pajungti ir žarna vandens pripildymui, ratų laipteliai išlyginimui.

Ar į namelį ant ratų reikia vežtis patalynę, rankšluosčius, virtuvės reikmenis?

Higienos sumetimais tai geriausias sprendimas! Mūsų klientai naudojasi savo patalyne ir rankšluosčiais. Antklodes teikiame tik pagal lovų skaičių. Iš virtuvės reikmenų Tiekiame indų ploviklį su kempine, virduliu, arbata ir cukrumi. Rekomenduojame atsinešti savo indus ir stalo įrankius.* Mūsų patirtis parodė, kad klientai nori naudoti pažįstamus naminius indus.*

*Pagal pageidavimą galime sukomplektuoti namelį ant ratų su viskuo, ko reikia, turime patalynės komplektus ir įvairius specializuotus indus (kemperiams skirti indai turi gumuotą pagrindą, kuris apsaugo nuo kritimo važiuojant ir yra nedūžtantis), puodus, keptuves. .

* atkreipkite dėmesį, kad patogumo sumetimais indai turėtų būti daugiausia nedūžtantys, tai sumažina riziką juos sugadinti judant.

Ką turėtum pasiimti su savimi į kelionę nameliu ant ratų?

Pasiimkite su savimi visus reikalingus asmeninius daiktus, kurie leis jaustis kaip namie keliaudami.